O mnie

Nic nadzwyczajnego. Codzienna ja, parę ciuchów, kilka par butów, odrobina pasji, łyżka zaangażowania, szklanka radości wymieszana z własnym podejściem do stylu i ze szczyptą trendów . Czy taki przepis może się nie udać? A nawet jeśli to modowy zakalec przecież też smakuje pysznie !


A co o mnie? Lubię modę ale tę moją, a nie tę " high".Kocham się w dizajnerskich rzeczach, ale tych skrojonych na miarę mojej kieszeni. Uwielbiam gdy świat obok mnie, oprócz cudownych ludzi, składa się ze zwyczajnie pięknych rzeczy. I tego właśnie będziecie mogli tutaj zasmakować. 

Poza blogiem zjadam zęby na branży odzieżowej, pracując na co dzień w jednym ze sklepów. Prywatnie jestem też przemądrzałą siostrą, upartą córką, niestrudzoną narzeczoną. Jestem też miłośnikiem słodkości, wielbicielem starych piosenek i koneserem wszystkiego co retro. 

Miło mi Was przywitać i tutaj gościć. Jeżeli z tego ogromu Internetu coś Was tutaj przekieruje i zostaniecie chociaż na chwilę, dajcie się koniecznie poznać i zostawcie parę słów od siebie.

Aga


4 komentarze:

  1. Agaaaa! Jeeest! Barawo! Brawo! Tak się cieszę, tak trzymaj :) PS. Ładnie piszesz :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kasia! W tym temacie zwłaszcza Ciebie nie mogę zawieść ! Obiecuję iść tylko w górę! :) Dzięki, że tu jesteś. I poproszę o szczere opinie i krytykę jak trzeba będzie! :)

    OdpowiedzUsuń